info@azayelektrik.com +90 216 661 46 44

VİZYONUMUZ

Azay elektrik vizyonu, geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmaktır.

Azay elektrik için “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden bu yaklaşım ile, hizmet sunduğumuz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında Azay elektrik olarak sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.

Azay elektrik olarak hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz “nitelikli zaman”ın artmasına yol açacağının farkındayız. Azay elektrik Bu farkındalık ile beraber, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde “önce insan” prensibimizin müşterilerimiz tarafından hissedilmesi, vizyonumuzun temel taşıdır.

MİSYONUMUZ

ϟ Çevresel koşulları ön plana alarak doğaya ve yaşama saygılı işleyişler kurmak.

ϟ Tabiatın kendini yenilemesine olanak sağlayacak yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmak.

ϟ Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.

ϟ Sanayi alanına yapılan alt yapı ve üretim destek üniteleri ile yatırım ve istihdama katkı sağlayarak, ülke ekonomisinin büyümesinde pay sahibi olmak.

ϟ Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.

ϟ Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.

ϟ Azay elektrik olarak hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini temel görev olarak benimsemek.