info@azayelektrik.com +90 216 661 46 44

Azay Elektrik tüm faaliyetlerinde ve ürünlerinde, Toplam Kalite anlayışıyla ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuat ile ticari etiği dikkate alarak, Ortaklığın görevleri ve ortak değerleri doğrultusunda, geleceği ile ilgili olarak çalışanlarını, müşterilerini, tedarikçilerini, iştirakçilerini, tüm iş ortaklarını ve hissedarlarını aynı gayede buluşturmak amacıyla Kalite Politikası’nı beyan eder.

Hizmette Mükemmelliği Aramak

Faaliyetlerimizde ulaştığımız noktalar, bizim için mükemmellikte yeni arayışların başlangıcıdır. Azay elektrik olarak, tüm tedarik merkezi olduğumuz araç gereçlerin üretimi ve satışı gibi eylem içerikli konularda da aynı düşüncelerle algılanma hedefiyle yol alırız.

Yaşamın Değerinin Farkında Olarak, Tüm Hizmetlerimizde Emniyet ve Güvenliğe Önem Vermek

Donanımlı insan kaynağımız, uygun altyapıya sahip çalışma ortamlarında, gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak, hizmet sağlamak için “sıfır hata” odaklı çalışır. Tecrübeli iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız da aynı hassasiyetle çalışmalarını uygularlar.

Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım Sergilemek

Azay elektrik bünyesinde Müşterilerimizin farklı ihtiyaçları göz önüne alınarak; günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulması sağlanır. Zamanın bizler kadar müşterilerimiz içinde önemli olduğunu biliriz.

İş Ortaklarımızla Güç Birliği Yapmak

Ortaklığımızın karlılığı, dünya ölçeğinde istikrarlı büyümesi ve uzun vadeli başarısının sürekliliği için; acenteler, hissedarlar, tedarikçiler ve diğer iştirakçilerimizle ortak hareket eder. Azay elektrik bunun önemini bilir.

Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak ve Etkinliğini Sürekli İyileştirmek

Organizasyonel yapılanma ve faaliyetlerde; kalite odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir yaklaşım sergilenerek, sistem sürekli gözden geçirilip iyileştirme fırsatları yaratılır. Sistemli olmayı unutan işletme ve kurumlara karşılık, Azay elektrik sistemli olma yolunda büyük bir özen ve ciddiyetle durur.