info@azayelektrik.com +90 216 661 46 44

Azay Elektrik, yıldırımdan korunma ve topraklama sistemleri üzerine, sektörde mevcut olan tüm hizmetleri kendi bünyesinde, profesyonellik anlayışı ile sunmaya devam etmektedir.

YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMLERİ

Azay Elektrik yıldırımdan korunma sistemleri üzerine tüm ürün ve uygulamaların tedarik edilebileceği bir merkezi konumu kendi bünyesinde barındırmaktadır.

AKTİF PARATONER KONTROLÜ & RAPORU

Azay Elektrik yıldırımdan korunma sistemleri ve topraklama hizmetlerine ilave olarak, aktif paratoner raporlama ve kontrol uygulaması hizmeti sunmaktadır.

AŞIRI GERİLİM KORUMA SİSTEMLERİ

Azay Elektrik aşırı gerilim koruma sistemleri üzerine profesyonel kadrosu, altyapısı ve kaliteli ürün gamıyla, aşırı gerilim sistem ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

FARADAY KAFESİ VE UYGULAMALARI

Azay Elektrik yıldırımdan korunma sistemleri raporlamaları, analizleri gibi bir çok alanda ki hizmet çeşitliliğini faraday kafesi ve uygulamaları ile devam ettirmektedir.

AKTİF PARATONER BAŞLIĞI

Aktif paratoner başlığı ve paratoner çeşitleri üzerine, Türkiye genelinde en kaliteli paratoner ürün tedariğini Azay Elektrik aracılığıyla güvenle sağlayabilirsiniz.

ENERJİ ANALİZİ

Ekonomik, güvenilir, enerji sarfiyatı ve kullanımı için Azay Elektrik enerji analizi çalışmalarınızı resmi prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

TOPRAKLAMA RAPORU

Enerji sistemleri kurulumu sonrası uygulanması gereken önemli zorunlulukların başında gelen topraklama raporu uygulaması, bünyemizde hazırlanmaktadır.

YILDIRIM RİSK ANALİZİ

Azay Elektrik’de IEC 62305 Standartı ışığında tesis ve yapılarınızın, yıldırım risk analizleri mühendislerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.